תהליך עבודה

שמביא תוצאות

תהליך עבודה

שמביא תוצאות

ניתוח מצב קיים

על מנת לקבל תמונה מלאה וכוללת של מצב קיים, נאסוף נתונים מכלל הפלטפורמות האפשריות. נפנה למסלקה הפנסיונית ונמשוך מידע על כלל המוצרים הפנסיונים, הר הביטוח ייתן לנו מידע על כלל מוצרי הביטוח, בנוסף נבצע בדיקה בחשבונות הבנק ובתי השקעות, על מנת שנקבל תמונה מלאה לחסכונות, פיקדונות, כסף מנוהל ועוד.

לאחר מכן נבנה דו"ח מקיף מכלל המוצרים בצורה מקיפה ביותר לפי חברות, מוצרים, עלויות, מסלולי השקעה ועוד.

אפיון צרכים והגדרת מטרות

שלב קריטי בתכנון הפיננסי הוא תיאום ציפיות ללקוח.

נאפיין יחד צרכים של כלל המשפחה תוך הסתכלות לטווחי זמן שונים בכל מוצר ומוצר על מנת לקבל תמונה מלאה וכוללת של המשפחה.

נתכנן מהן המטרות הכלכליות של המשפחה תוך הסתכלות לדור ההמשך.

חשוב להדגיש! כל משפחה תקבל המלצה שונה לחלוטין גם כשסך הצבירה בתיקים זהה.

תכנון פיננסי
בניית אסטרטגיה פיננסית בהתאם למטרות ולצרכים שהגדרנו. נשתמש בכל מגוון המכשירים שהשוק מציע כדוגמת מוצרים הקיימים בשוק ההון, פוליסות ביטוח, נדל"ן, קרנות אשראי, קרנות גידור ועוד. בתכנון הרחב נתייחס וניקח בחשבון את היתרון של כל מוצר ממספר זוויות. מיסוי, רמות סיכון, עלויות, והסתכלות לטווח ארוך.
יישום
הוצאה לפועל של התכנון הפיננסי. פתיחת חשבונות רלוונטיים, מילוי טפסים, ביצוע העברות של קופות, פתיחת פוליסות רצויות, העברת כספים להשקעות אלטרנטיביות ועוד.
מעקב ובקרה
שלב חשוב מאוד בו הקשר ממשיך להיות הדוק ורציף. נקיים פגישות תקופתיות לפי תיאום ציפיות שבוצע בתחילת המסע, ישלחו דוחות תקופתיים המרכזים את כלל התיק, נדון על שינויים ברמה אישית וברמה משפחתית, מצב תעסוקתי, הגדרות שמשתנות ותמיד הסתכלות קדימה. אנו נהיה עם אצבע על הדופק עבורכם בכל הקשור להון המשפחתי שנצבר ונבצע שינויים מעת לעת בהתאם למצב.

רוצים להתייעץ?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.
או בטלפון 053-8252250