ניהול השקעות

ניהול השקעות בזמננו הפך למשימה לא פשוטה הדורשת הבנה והסתכלות רחבה על פני השוק, פיזור השקעות נכון ובחירת סיכונים המתאימה לכל אחד.

ניהול השקעות

ניהול השקעות בזמננו הפך למשימה לא פשוטה הדורשת הבנה והסתכלות רחבה על פני השוק, פיזור השקעות נכון ובחירת סיכונים המתאימה לכל אחד.

במהלך החיים אנו צוברים כספים במוצרי השקעה שונים: חסכונות פנסיונים, בנקים, תיקי השקעות מנוהלים, קרנות השתלמות וכדומה, לכל מוצר השקעה יש את המאפיינים הייחודיים שלו, אשר נכון לנצל אותם בצורה הטובה ביותר לאחר שבוחנים את הצרכים האישיים.

קיימים היום בשוק מספר גדול של חברות הנותנות מענה לניהול כסף מכל הסוגים. הקושי גדול הוא לבחור את הגוף הנכון ואת סוג ההשקעה הרצוי.

בהתבסס על שנות נסיון רבות בעולם שוק ההון וההשקעות, אנו ב-Umbrella מאפשרים לך ליווי מקצועי אישי וצמוד, בשקיפות ובאובייקטיביות מלאה במגוון אפיקי השקעה.

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה לבעלי קצבה חודשית מינימלית נותנת לנו אפשרות להפקיד לתוך קופת גמל כסף פנוי ולהשאירו נזיל לכל עת. התיקון מאפשר להפקיד כספי חיסכון פרטיים לקופת גמל, ליהנות בתקופת החיסכון מכלל היתרונות של קופת גמל ולמשוך את הכסף אחרי גיל 60, באחת משתי דרכים:

  1. כקצבה חודשית הפטורה ממס לכל החיים.
  2. כמשיכה חד פעמית – בתשלום מס של 15% נומינלי ממרכיב הרווח היחסי, לעומת שיעור מס של 25% ריאלי.
מהם היתרונות של השקעה בקופת גמל לפי תיקון 190?
  1. הנחה במיסוי – מס של 15% על הרווחים הנומינליים (במקום 25% על הרווחים הריאליים כפי שנהוג במכשירי השקעה אחרים).
  2. מס נדחה – שינויי מסלול ההשקעה לא יהיו כרוכים באירוע מס.
  3. עלויות – דמי ניהול נמוכים בהשוואה לאפיקי השקעה דומים, ללא עמלות קנייה ומכירה דמי משמרת ועוד.
  4. ניידות – העברת החסכונות בין גופי ההשקעה השונים ללא עלויות.
  5. אפשרויות השקעה רחבות – פיזור השקעות בארץ ובחו"ל, אפשרות להשקיע בני"ע סחירים ובנכסים לא סחירים כגון נדל"ן מניב, אפשרויות השתתפות בהנפקות ראשוניות ועוד.
  6. מינוי מוטבים – קופת הגמל מאפשרת לך למנות מוטבים, הכספים יעברו למוטבים במקרה פטירה ללא צורך בהצגת צו ירושה / צוואה.

מוצר יחסית חדש ואטרקטיבי בשוק קופות הגמל, מאפשר לחוסכים להנות משלל היתרונות של קופת הגמל אבל עם בונוס – אפשרות למשוך את הכספים שנצברו בקופת הגמל החדשה בכל עת (גם לפני גיל הפרישה) בצורה הונית. לחלופין, ניתן יהיה למשוך את הכספים כקצבה חודשית לאחר גיל 60 ואז להנות מפטור ממס על רווחי ההון שהצטברו לאורך השנים וגם הקצבה עצמה תהיה פטורה.

 למי זה מתאים?

קופת גמל להשקעה היא כלי חיסכון אטרקטיבי המתאים לכל אחד. גם עבור משקיעים בעלי אופק בינוני וגם עבור חוסכים לטווח ארוך המעוניינים ביצירת תוספת לקצבת הפנסיה העתידית שלהם.

חיסרון – ישנה תקרה להפקדה שנתית.

כלי מעולה לניהול כסף.

התוכנית מיועדת לכל אדם פרטי המעוניין לחסוך או להשקיע את כספו לכל מטרה.

ניתן להפקיד כל סכום חד פעמי שרוצים וניתן לבצע הוראת קבע לפוליסה.

 יתרונות:

נזילות – הכספים המנוהלים נזילים וניתנים למשיכה בכל עת ללא התחייבות לתקופת השקעה מינימלית וללא קנסות פדיון.

עלויות – העלות היחידה הינה דמי ניהול בלבד (ללא דמי משמרת, עמלות קנייה/מכירה וכו)

הכנסה חודשית / פדיון לשיעורין – לאחר הפקדת כספים כסכום חד פעמי, ניתן להגדיר סכום שישולם כהכנסה חודשית מתוך סך ההשקעה (אנונה). יתרת ההשקעה תמשיך להתנהל במסלול ההשקעה הנבחר, אותו ניתן לשנות עפ"י צרכי הלקוח.

מסלולי השקעה – מגוון מסלולי ההשקעה ברמות סיכון שונות. ניתן לשלב בין מספר מסלולי השקעה באותה הפוליסה.

שינוי מסלול השקעה – ניתן לעבור בין מסלולי ההשקעה באופן חופשי ללא הגבלה וללא עלויות נוספות.

דחיית מס – תשלום המס בגין הרווח הריאלי מתבצע רק בעת פדיון.

אפשרויות השקעה מגוונות – הפוליסה יכולה להשקיע בנכסים לא סחירים.

הטבה לילידי שנת 1948 ומטה (סעיף 125 ד') – זכאות לפטור ממס רווחי הון מידי שנה עד לתקרה השנתית הנקובה לו ולבת זוגו.

מכשירים פיננסיים אלטרנטיביים מפזרים את הסיכונים בתיק ההשקעות של הלקוח ומאפשרים להשקיע בתחומים שהיו פתוחים בעבר רק למשקיעים כשירים.

אם פעם תיק ההשקעות הממוצע של הלקוח היה מורכב בעיקר ממניות ואיגרות חוב, בשנים האחרונות הפופולריות של השקעה במכשירים פיננסיים אלטרנטיביים תפסה תאוצה והם הפכו לחלק בלתי נפרד מתיק ההשקעות של הלקוח.

קרנות השקעה פרטיות (Private Equity)

קרן פרייבט אקוויטי היא קרן השקעות פרטית, שהוקמה במטרה לרכוש חברות או נכסים שיש להם פוטנציאל השבחה, או נמצאים במצוקה, במגמה לשפר את רווחיותן, ואז לממש את ההשקעה בהן.

 קרנות נדל"ן

קרנות שמשקיעות בנדל"ן מניב, כמו בנייני משרדים ובנייני דירות באזורים מבוקשים, מרכזים לוגיסטיים, מעונות סטודנטים,  מלונות, מרכזי דיור מוגן וכו'. מאפשרות למשקיעים להצטרף להשקעה בסכומים נמוכים יחסית עם פיזור רחב ולא דרך קנייה ישירה של נדל"ן.

קרנות אשראי לחברות והלוואות P2P

קרנות אלו, מעניקות אשראי לעסקים בצמיחה או מתן הלוואה לצרכנים פרטיים בכל הנושא של משכנתאות / הקמת עסק ועוד. בנוסף, קרנות p2p משקיעות בפלטפורמות חברתיות המאפשרות לאנשים פרטיים להלוות כסף לאנשים אחרים. המלווה הוא למעשה משקיע שנהנה משיעורי ריבית משתלמים, מאחר שנחסך ממנו תיווך הבנק. תחום האשראי החוץ בנקאי הופך למשמעותי יותר ויותר בשנים האחרונות.

קרן גידור (Hedge Fund)

קרן גידור היא קרן המשתמשת במגוון כלים פיננסיים מורכבים כדי למקסם את סיכויי הרווח בכל מצב של השוק. היא בעצם "מגדרת" את הרווחים וההפסדים ומכאן נובע שמה. אחת הדרכים העיקריות שבאמצעותן היא עושה זאת היא דרך השקעה בשוק ההון באמצעות רכישת אופציות או מכירה בחסר.

רוצים להתייעץ?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.
או בטלפון 053-8252250